Дуже дякуємо Вам за відгук! Носіть з задоволенням! 💌 З повагою, mollaonline
Наталя К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іван К.
Отлично
Максим С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
По розміру для кішки 4 кг підійшло, зручно складається, в ній кішці справді легше психологічно проживати дорогу. Єдиний мінус - дуже пахне пластиком, але в результаті це ні на що не вплинуло
Комментарий продавца
Дуже дякуємо Вам за такий детальний відгук! Бережіть себе❤️ З повагою, mollaonline
красивый поем , качество ттличное
Дуже дякуємо Вам за відгук! Носіть з задоволенням! 💌
З повагою, mollaonline
По розміру для кішки 4 кг підійшло, зручно складається, в ній кішці справді легше психологічно проживати дорогу. Єдиний мінус - дуже пахне пластиком, але в результаті це ні на що не вплинуло
Дуже дякуємо Вам за такий детальний відгук! Бережіть себе❤️
З повагою, mollaonline