Посилка прибула ціла та неушкоджена,поки ще не перевіряв. Магазин рекомендую.
Комментарий продавца
Дуже дякуємо Вам за відгук! Бережіть себе❤️ З повагою, mollaonline
Анастасия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Северина Л.
Отлично
Дякую за котика 😎. Це був подарунок для мами, їй дуже сподобався, і перше її запитання було: ,,У котика що вітрянка??,, Тому назвала його Вітрянкою☺️☺️ Дякую ще раз, буду і надалі замовляти у вас))
Посилка прибула ціла та неушкоджена,поки ще не перевіряв.
Магазин рекомендую.
Дуже дякуємо Вам за відгук! Бережіть себе❤️
З повагою, mollaonline
Дякую за котика 😎. Це був подарунок для мами, їй дуже сподобався, і перше її запитання було: ,,У котика що вітрянка??,, Тому назвала його Вітрянкою☺️☺️
Дякую ще раз, буду і надалі замовляти у вас))
Правда ще не користувалися)))