М'який будиночок лежанка з іграшкою для кішок і собак
-31%
- В наявності
- Код: 495860
945 ₴
650 ₴
+380 (67) 472-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше не треба проганяти котика з вашої ліжечка, тепер у нього буде своє...
а точніше - цілий замок, в якому він буде відпочивати, після виснажливих прогулянок та ігор 😻🐶
✔️ Вам більше не доведеться чистити диван від вовни, а також шукати вашого улюбленця по всьому будинку 👀
А ще він зігріє вашого маленького друга і захистить від протягу 💤
✔️ Не линяє і не боїться бруду, переться в машинці на делікатному режимі 💦
✔️ Креативно впишеться у ваш інтер'єр
Розмір: довжина 35 см, ширина 35 см, висота 30 см, підійде для тварин до 6 кг
💳 Накладений платіж за мінімальною передоплатою за доставку 100 грн.
👌 Легке повернення або обмін.
👌 Легке повернення або обмін.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 650 ₴










