Автогамак транспортер-переноска для перевезення тварин в авто з карабіном Чорний з малюнком
-20%
- Готово до відправки
- Код: 576580
980 ₴
780 ₴
+380 (67) 472-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незамінна річ для вашого авто, яка вбереже від багатьох проблем під час перевезення вихованця
Високий рівень комфорту та безпеки для ваших дрібних улюбленців, чистота та лад у салоні, якість і довговічність автоаксесуара.
Встановлюється на переднє або заднє сидіння за допомогою регульованих шлейок
Тканина Oxford не вбирає вологу, запахи, стійка до подряпин, покусів.
Обладнане знімними пластмасовими ребрами жорсткості та надійним карабіном для пристібання вихованця
Бічні стінки виготовлені із сіточки, для додаткової вентиляції й щоб тварина не відчувала себе скуто
Розмір 40 на 38 см, висота 25 см, підходить для тварин до 6 кг
💳 Накладений платіж за мінімальною передоплатою за доставку 100 грн.
👌 Легке повернення або обмін.
👌 Легке повернення або обмін.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 780 ₴










